• PRO PLAN®

  PRO PLAN®

  Ikviens PRO PLAN radītais barības produkts radīts pēc gadiem ilgas izpētes. To veidojuši veterinārārsti un uztura speciālisti, kuriem tava mīluļa veselība un labsajūta ir tikpat svarīga kā tev.

  VAIRĀK

 • DOG CHOW®

  DOG CHOW®

  <strong>&#8203;Atklāj viņa dabisko potenciālu!</strong><br> Dog Chow ir 100% pilnvērtīga un uzturvielām bagāta barība ar gaļu un dabisku prebiotiķi – cigoriņiem, kas ilgtermiņā uzlabo gremošanu, veicinot labvēlīgo baktēriju klātbūtni zarnu traktā. Dog Chow barība bagātīgi satur gaļu, kam suņi instinktīvi dod priekšroku. Olbaltumvielu avoti – piemēram, vistas vai jēra gaļa – ir rūpīgi sabalansēti ar pilngraudiem. Gardā un veselīgā barība izstrādāta, balstoties uz Purina 80 gadu pieredzi mājdzīvnieku uztura izpētē.

  VAIRĀK

 • DARLING®

  DARLING®

  Pilnvērtīga un sabalansēta barība pieaugušiem suņiem. Pieejama gan sausā, gan konservu veidā. Viena no iecienītākajām mājd&#8203;zīvnieku barībām Latvijā. Plašs produktu klāsts.

  VAIRĀK

 • FRISKIES® gardumi

  FRISKIES® gardumi

  Friskies kārumi suņiem ļauj iepriecināt savu mīluli un apbalvot viņu par panākumiem dresūrā vai treniņos. Turklāt Friskies Dental Fresh palīdz rūpēties par suņa zobu veselību un samazināt sliktu elpu.

  VAIRĀK