Suņu barība

Mūsu zīmoli

Rūpējoties par mājdzīvnieku veselību un labturību

PURINA® produktu klāsts radīts, balstoties vairāk nekā 85 gadus ilgā pieredzē. Tāpēc mēs patiesi lepojamies, ka pārstāvam vienus no iecienītākajiem un uzticamākajiem mājdzīvnieku barības zīmoliem Latvijā un pasaulē. Mēs zinām, cik svarīga ir tava mājdzīvnieka veselība un labturība. Tādēļ katru no mūsu piedāvātajiem produktiem PURINA® speciālisti ir izstrādājuši tā, lai tavam mājdzīvniekam nodrošinātu 100% uzturvielu, kas nepieciešamas tā veselībai – šodien un rīt.

Uzzini vairāk par mūsu produktiem.

AdVENTuROS™ gardumi
X

AdVENTuROS™ gardumi

AdVENTuROS suņu gardumi ir īpaši izstrādāta papilbarība suņiem, kas vēlas sajust īstu piedzīvojuma garšu, ir pilnas aizraujošu garšu – ļaujiet vaļu suņa iztēlei! Visi AdVENTuROS gardumi ir ideāli piemēroti laika pavadīšanai kopā ar savu mīluli, piemēram, atalgošanai, rotaļām, apmācībai.


AdVENTuROS suņu gardumi tagad pieejami 2 kategorijās:

  • Standarta gardumi: dažādas formas un garšas – nūjiņas ar bifeļa garšu; strēmeles ar brieža gaļas garšu; gabaliņi ar mežacūkas garšu. Olbaltumvielu saturs: 12–13%;

AdVENTuROS standarta suņu gardumu līnijas produkti pagatavoti tikai no augstākās kvalitātes gaļas, kas papildināta ar dabīgām, veselīgām un suņa uzturam nepieciešamām sastāvdaļām. Produkti nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un konservantus.

  • Augstas kvalitātes olbaltumvielu gardumi – bagātināts ar brieža, bifeļa un tītara gaļu. Gardumi satur 75% dzīvnieku un 25% augu izcelsmes olbaltumvielu no kopējā olbaltumvielu daudzuma.

Jaunajos AdVENTuROS gardumos savvaļas garša ir apvienota ar īstajiem graudiem, piemēram, prosu, zirņiem kā arī superuzturu – dzērvenēm. Gardumi ražoti tikai no augstas kvalitātes sastāvdaļām, kā arī nesatur krāsvielas, aromatizētājus un mākslīgos konservantus.

Purina Adventurous
Tava suņa dzīvespriekam!
X

Friskies

Friskies Vitafit kvalitatīvās sastāvdaļas uztur veselīgu gremošanas sistēmu, spīdīgu apmatojumu un mirdzošas acis. Piedāvājumā konservi gaļas mērcē kucēniem un pieaugušiem suņiem.

Friskies
Darling®
X

Darling®

Darling ir pilnvērtīga un sabalansēta barība bez mākslīgām krāsvielām pieaugušiem suņiem. Pieejama sausā veidā ar mājputnu vai liellopu gaļu un pievienotiem izmeklētiem dārzeņiem.

Darling®
DentaLife®
X

DentaLife®

DentaLife košļājamās nūjiņas suņiem ir radītas pat visgrūtāk aizsniedzamo zobu tīrīšanai.

DentaLife®
Friskies® gardumi
X

Friskies® gardumi

FRISKIES 5 SOLĪJUMI, lai suņu saimnieki varētu būt pārliecināti, ka izvēloties FRISKIES, pieņem pareizo lēmumu, gan savam sunim, gan videi.

Friskies gardumi suņiem
ProPlan
X

PRO PLAN®

PRO PLAN ir pilnvērtīga augstākās kvalitātes sausā barība suņiem. To izstrādājuši Purina veterinārārsti un uztura speciālisti, lai nodrošinātu pareizu barošanu jebkurā vecumposmā atbilstoši dažādām prasībām atkarībā no šķirnes, dzīvesveida un organisma īpatnībām.

PRO PLAN®
Dog Chow
X

Dog Chow®

Dog Chow ir 100% pilnvērtīga un uzturvielām bagāta barība ar gaļu un dabisku probiotiķi – cigoriņiem –, kas ilgtermiņā uzlabo gremošanu, veicinot labvēlīgo baktēriju klātbūtni zarnu traktā.

Dog Chow®
ProPlan Veterinary Diets
X

PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS®

PURINA PRO PLAN Veterinary Diets ir specializētas mājdzīvnieku barības klāsts kaķiem un suņiem, lai palīdzētu veterinārārstiem ar uzturu koriģēt dažādu kaķu un suņu saslimšanas.

PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS®