Purina Adventurous

Purina Adventuros — kārumi suņiem

AdVENTuROS suņu gardumi ir īpaši izstrādāta papilbarība suņiem, kas vēlas sajust īstu piedzīvojuma garšu, ir pilnas aizraujošu garšu – ļaujiet vaļu suņa iztēlei! Visi AdVENTuROS gardumi ir ideāli piemēroti laika pavadīšanai kopā ar savu mīluli, piemēram, atalgošanai, rotaļām, apmācībai.


AdVENTuROS suņu gardumi tagad pieejami 2 kategorijās:

  • Standarta gardumi: dažādas formas un garšas – nūjiņas ar bifeļa garšu; strēmeles ar brieža gaļas garšu; gabaliņi ar mežacūkas garšu. Olbaltumvielu saturs: 12–13%;

AdVENTuROS standarta suņu gardumu līnijas produkti pagatavoti tikai no augstākās kvalitātes gaļas, kas papildināta ar dabīgām, veselīgām un suņa uzturam nepieciešamām sastāvdaļām. Produkti nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un konservantus.

  • Augstas kvalitātes olbaltumvielu gardumi – bagātināts ar brieža, bifeļa un tītara gaļu. Gardumi satur 75% dzīvnieku un 25% augu izcelsmes olbaltumvielu no kopējā olbaltumvielu daudzuma.

Jaunajos AdVENTuROS gardumos savvaļas garša ir apvienota ar īstajiem graudiem, piemēram, prosu, zirņiem kā arī superuzturu – dzērvenēm. Gardumi ražoti tikai no augstas kvalitātes sastāvdaļām, kā arī nesatur krāsvielas, aromatizētājus un mākslīgos konservantus.

Mūsu produktus var iegādāties: RIMI

Mūsu produktus var iegādāties: Barbora