Dog Chow®

Atklāj viņa dabisko potenciālup

Dog Chow ir 100 % pilnvērtīga un uzturvielām bagāta barība ar gaļu un dabisku prebiotiķi – cigoriņiem, kas ilgtermiņā uzlabo gremošanu, veicinot labvēlīgo baktēriju klātbūtni zarnu traktā. Dog Chow barība bagātīgi satur gaļu, kam suņi instinktīvi dod priekšroku. Olbaltumvielu avoti – piemēram, vistas vai jēra gaļa – ir rūpīgi sabalansēti ar pilngraudiem. Gardā un veselīgā barība izstrādāta, balstoties uz Purina 80 gadu pieredzi mājdzīvnieku uztura izpētē.

Dog Chow Puppy barība ir radīta kucēniem. Tā satur DHS, vitamīnus un minerālvielas, kas atrodamas arī mātes pienā. Satur augstas kvalitātes olbaltumvielas muskuļu attīstībai, veicina veselīgu smadzeņu un redzes attīstību. Viegli sagremojama.

Dog Chow Adult barība ir īpaši pielāgota pieaugušiem suņiem. Tā satur visas nepieciešamās uzturvielas veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Augstas kvalitātes olbaltumvielas nepieciešamas stipriem muskuļiem. Tā ir viegli sagremojama un satur dabiskas prebiotikas.

Dog Chow Active barība ir izstrādāta īpaši aktīvu suņu vajadzībām. Tā satur augstu enerģijas un olbaltumvielu līmeni, kas nepieciešams aktīvam sunim. Saliktie ogļhidrāti un B vitamīns palīdz nodrošināt pakāpenisku enerģijas atdevi, lai suns saglabātu darbaspējas ilgā laika posmā.​