Friskies gardumi suņiem

Kāpēc Friskies?

FRISKIES 5 SOLĪJUMI, lai suņu saimnieki varētu būt pārliecināti, ka izvēloties FRISKIES, pieņem pareizo lēmumu, gan savam sunim, gan videi.

Friskies

100% pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, kas izstrādāts un ražots, izmantojot Purina speciālistu kompetenci, ar rūpīgu kvalitātes kontroli un pārskatāmu ilgtspējīgi iegūtu izejvielu izsekojamību. Tāpat esam arī apņēmušies līdz 2025. gadam pilnībā pāriet uz 100% pārstrādājamu iepakojumu.

Friskies Picnic un Funtastix kārumi suņiem ļauj iepriecināt mīluli un apbalvot viņu par panākumiem apmācībās vai treniņos.

FRISKIES PICNIC

Friskies Picnic (papildbarība pieaugušiem mājas suņiem) ir gardas un olbaltumvielām bagātas uzkodas tava suņa priekam jebkurā dienas laikā. Bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem vai konservantiem.

FRISKIES PICNIC VARIETY ir gardu un olbaltumvielām bagātu uzkodu komplekts ar trīs dažādām garšām: 5 nūjiņas ar liellopu gaļu, 5 nūjiņas ar vistas gaļu, 5 nūjiņas ar jēra gaļu.

FRISKIES PICNIC ar vistas gaļu – gardas suņu uzkodas ar vistas gaļu un Omega 3 & 6 taukskābēm.

FRISKIES PICNIC ar liellopa gaļu – gardas suņu uzkodas ar liellopa gaļu un vitamīniem.

FRISKIES FUNTASTIX

FRISKIES FUNTASTIX ir gardas suņu uzkodas ar bekona un siera garšu, ar zemu tauku saturu un pilnvērtīgām sastāvdaļām. FRISKIES Funtastix var pasniegt kā gardumu vai balvu, veselu vai sagrieztu viena kumosa gabaliņos.

Mūsu produktus var iegādāties: RIMI

Mūsu produktus var iegādāties: Barbora