Dzīve kopā ar suni: noderīgi padomi

Dzīve kopā ar suni: noderīgi padomi

5 padomi, kā mīlulim mazināt šķiršanās radīto satraukumu

Būtiskas izmaiņas ikdienas režīmā, piemēram, atgriešanās darbā pēc ilgstošas uzturēšanās kopā mājas apstākļos, suņiem un kaķiem var izraisīt šķiršanās satraukumu. Lasi raksti un uzzini, kā šo satraukumu mazināt!
VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Padomi, kā sagatavoties veterinārārsta virtuālam apmeklējumam

Tavam mīlulim jāapmeklē veterinārārsts, taču neesi pārliecināts, vai tā būtu pareiza rīcība, ņemot vērā pašreizējo situāciju? Lasi rakstu un uzzini, kā vislabāk rīkoties!
VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Padomi, kā palīdzēt mājdzīvniekiem pielāgoties izmaiņām tavā dienas režīmā

Pašreizējos apstākļos tas, ko mēs uztveram kā normu, šķiet, mainās katru dienu. Šīs pārmaiņas ietekmē arī mūsu mīluļus. Lūk, daži vienkārši padomi, kā palīdzēt pūkainajam draugam pielāgoties vienmēr mainīgajiem vides apstākļiem.
VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Viens pats mājās: kā tikt galā ar riešanu un pārmērīgu košļāšanu

Riešana vai gaudošana un destruktīva košļāšana ir bieži sastopamas uzvedības iezīmes, kas suņiem var izveidoties, mainoties ierastajam dienas režīmam. Mēs tev pastāstīsim, kā samazināt šo nevēlamo uzvedību!
VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Dresūras pamatkomandas

Mēs tev pastāstīsim, kā labāk iemācīt sunim dresūras pamatkomandas - "Pie manis!", "Sēdēt!", "Stāt!", "Nē!", "Gulēt!", "Fu!" un "Mierā!”. Un atceries, ka labi dresētam sunim ir vieglāka dzīve un tajā ir mazāk stresa.
VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Suņa ķermeņa valodas izpratne

Suņiem raksturīgs viss pamatemociju spektrs, kas ietver laimi, skumjas, atvieglojumu, vilšanos un bailes. Mēs tev pastāstīsim kā labāk izprast sava suņa ķermeņa valodu!
VAIRĀK INFORMĀCIJAS