Veselība un labturība

Veselība un labturība

Veselība un labturība

Veselība un labturība

Kas tev jāzina par Covid-19 un mājas mīluļiem

Uzņēmumā Nestlé Purina PetCare mēs uzskatām, ka gan cilvēki, gan mājas mīluļi kļūst labāki, dzīvojot kopā. Tāpēc mēs vēlamies līdz ar visām galvenajām sabiedrības veselības aizsardzības organizācijām - Pasaules Veselības organizāciju (PVO) un ASV Slimību izplatīšanās kontroles centru (SIKC) -, kā arī dzīvnieku veselības aizsardzības organizācijām - Pasaules Mazo dzīvnieku veterinārārstu asociāciju (PMDzVA) un Pasaules Dzīvnieku veselības organizāciju (PDzVO) - atkārtoti apliecināt, ka mājdzīvnieki netiek uzskatīti par infekcijas Covid-19 pārnēsātājiem vai izplatītājiem. Pašlaik nav pierādījumu, ka mūsu mājokļos dzīvojošie suņi vai kaķi varētu būt potenciāls Covid-19 infekcijas avots. Tomēr mēs saprotam, ka šajā unikālajā situācijā tev var rasties neskaidrības par to, kā rūpēties par savu mīluli. Turpmākajā tekstā mēs dalīsimies ar saviem padomiem.
VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Fiziskie vingrinājumi veselībai

Kāpēc sunim nepieciešami fiziskie vingrinājumi? Īsā atbildes versija ir, ka tā tu nostiprini savstarpējo saikni un palīdzi sunim kontrolēt svaru. Lasi tālāk un uzzini vairāk!
VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Palīdzi sunim dzīvot veselīgi

Ikviens labs veterinārārsts teiks, ka profilakse ir labāka par ārstēšanu. Tāpēc papildus barojošam un sabalansētam uzturam nodrošini sunim regulāru fizisko slodzi, regulāras apskates un efektīvu zobu kopšanu.
VAIRĀK INFORMĀCIJAS