Olivers

Vecākais iepakošanas speciālists @Purina

olivier
category icon

ILGTSPĒJĪBA

Doties uz sadaļu >

Iepakojums ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu mūsu produktu kvalitāti un drošību. Mēs esam apņēmušies turpināt inovācijas un sadarboties ar partneriem, lai nodrošinātu, ka arvien vairāk mūsu iepakojuma tiek pārstrādāts un ka mēs varam ieviest inovācijas, kas ļautu samazināt iepakojuma daudzumu mūsu produktos.

Iepakojums ir ļoti svarīgs, nodrošinot, ka mūsu četrkājainajiem draugiem ražotie barības produkti līdz viņiem tiek piegādāti svaigi, droši un bez kvalitātes zudumiem un tāpēc netiek izniekoti.

Katrs iepakojums, neatkarīgi no tā, vai tas paredzēts sausai vai konservētai barībai vai uzkodām un našķiem, sniedz arī svarīgu informāciju par produkta uzturvērtību un juridisku informāciju, kas palīdz novērtēt un uzzināt vairāk par mūsu produktiem.

Mūsu uzdevums ir nodrošināt, ka mēs izmantojam minimālu nepieciešamā iepakojuma daudzumu pēc svara un tilpuma un ka iepakojums pēc lietošanas beigām tiek reģenerēts.

Mēs esam uz pareizā ceļa, lai sasniegtu savu mērķi, jo līdz 2017. gadam ar savu tehnisko iniciatīvu palīdzību esam izvairījušies no 2755 tonnu iepakojuma izmantošanas. Lai un uzlabotu atkārtotas pārstrādes rādītājus, mēs esam iesaistījušies projektos visā Eiropā, meklējot materiālus no atjaunojamiem resursiem un veicinot atjaunojamas bioloģiskās plastmasas attīstību.

Piemēram, Francijā mēs esam izveidojuši partnerību ar vienu no piegādātājiem, lai izmēģinātu alumīnija paciņu pārstrādi, atdalot plastmasu no alumīnija. Tas ļaus izmantot plastmasu kā izejvielu citiem materiāliem vai kā kurināmo, savukārt alumīniju varēs izmantot turpmākai iepakošanai. Mēs arī izmantojam īpašu rīku, izstrādājot jaunu iepakojumu, lai palīdzētu izprast Purina iepakojuma ietekmi šodien salīdzinājumā ar jauno risinājumu un lai palīdzētu mums pieņemt pareizos lēmumus par iepakojumu.

Purina-production-chiens-chats