Friskies

Kāpēc izvēlēties FRISKIES kaķu barību?

FRISKIES 5 SOLĪJUMI, lai mājdzīvnieku saimnieki varētu būt pārliecināti, ka, pērkot FRISKIES, viņi pieņem pareizo lēmumu gan saviem mājdzīvniekiem, gan videi.

Friskies

Kraukšķīga sausā barība

Mūsu kaķi pēc dabas ir pētnieki, viņi interesējas par visu apkārtējo. Tāpēc viņi ir tik brīnišķīgi ģimenes locekļi un piešķir mājām dzīvīgumu. FRISKIES ir 100% pilnvērtīgs, sabalansēts uzturs, kas atbilst jūsu kaķa uztura vajadzībām neatkarīgi no kaķa vecuma vai dzīvesveida.                               

FRISKIES ADULT

Barība pieaugušiem kaķiem. Garšīga un kvalitatīva kaķu barība, rūpīgi sabalansēta, lai apmierinātu jūsu kaķa nebeidzamo interesi par pasauli. Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

FRISKIES JUNIOR

Tavam mazajam kaķēnam ir vajadzīgas papildu barības vielas, lai tas varētu augt vesels un laimīgs. FRISKIES JUNIOR palīdz viņam sākt dzīvi bez rūpēm un nodrošina visas nepieciešamās uzturvielas, lai varētu tevi ik dienu pārsteigt un iepriecināt! Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

FRISKIES INDOOR

Iekštelpu kaķu saikne ar dabu nav tik cieša kā to savvaļā medījošajiem radiniekiem, tāpēc viņi, iespējams, nesaņems dažas priekšrocības, ko sniedz aktivitāte brīvā dabā. Tāpēc FRISKIES INDOOR barības sastāvs ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu uztura vajadzības kaķiem, kuri lielāko daļu laika pavada telpās. Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

FRISKIES STERILIZED

Barība sterilizētiem vai kastrētiem kaķiem. Barības sastāvs ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu kastrēto / sterilizēto kaķu īpašās uztura vajadzības. Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

FRISKIES HAIRBALL

Garšīga un kvalitatīva barība kaķiem ar garāku apmatojumu, rūpīgi sabalansēta, lai sniegtu enerģiju jūsu kaķa nebeidzamajai interesei par pasauli. Nav pievienotas mākslīgās krāsvielas, aromatizētāji vai konservanti.

Mūsu produktus var iegādāties: RIMI

Mūsu produktus var iegādāties: Barbora