UZTICAMA KOMBINĀCIJA


Uzturs, kam uzticies, un garša, kas kaķim patīk

Konservētā un sausā barība — uzticama kombinācija

Ekspertu izstrādātā Purina ONE sausā barība un Purina ONE konservētā barība nodrošina kaķim nepieciešamās neaizstājamās uzturvielas. Purina ONE sausajai barībai ir kraukšķīga tekstūra, ko kaķis gribēs baudīt atkal un atkal, savukārt Purina ONE konservētā barība palīdz uzņemt nepieciešamo šķidruma daudzumu, nemaz nerunājot par izcilo garšu...

Jauktās barošanas uzsākšana

Mixed Feeding Tab 1 Image

​Nesteidzies

Mēs iesakām ļaut kaķim iepazīt jauno barību 7–10 dienas, jo veiksmīgu pārmaiņu pamatā ir pacietība.

Atstāj labu pirmo iespaidu

Pamēģini pasniegt mazliet konservētās barības kā našķi pēc spēlēšanās. Tas palīdzēs radīt pozitīvas asociācijas ar jauno barību un ļaus kaķim pierast pie garšas, tekstūras un smaržas.

Esi neatlaidīgs un radošs

Ja kaķis neizrāda sajūsmu par kādu garšu, uzreiz nepadodies.
Kaķu saimnieki zina, ka kaķi mēdz būt diezgan izvēlīgi. Tie bieži dod priekšroku kādai noteiktai, sev tīkamai garšai. Tieši tādēļ Purina ONE piedāvā barību ar vairākām garšām — neatkarīgi no tā, vai kaķis izvēlēsies lasi, balto zivi, jūras buti vai vistu, vienlaikus ar tīkamāko garšu tiks nodrošināts arī sabalansēts uzturs.

Mixed Feeding Tab 2

Seko pieaugošajai apetītei

Tiklīdz kaķis ir izrādījis vēlmi ēst konservēto barību, pakāpeniski palielini konservētās barības daudzumu, līdz tiek sasniegta ieteicamā dienas deva.

Pielāgo kombināciju

Raugies, lai tiktu atbilstoši samazināts pasniegto krokešu daudzums un kaķis netiktu pārbarots. Izmantojot metodisku pieeju, būs vieglāk saglabāt kaķa uztura cikla stabilitāti. Seko pieaugošajai apetītei.

Mixed Feeding Tab 3

Novēro kaķa dienas ritmu

Kaķi parasti visvairāk aktivizējas īsi pirms saullēkta un tūlīt pēc tumsas iestāšanās. Ja tavs kaķis ievēro šo dabisko uzvedības modeli, mēģini barot to ar konservēto barību agri no rīta un pēc saulrieta.

Saplāno barības sadali visai dienai

Nomēri atbilstošu sausās barības daudzumu un ļauj kaķim ēst kroketes visas dienas garumā.

Uzraugi ēšanu, lai nodrošinātu veselību ilgtermiņā

Atceries, ka kaķi spēj pielāgoties dažādiem ēšanas režīmiem. Izveido sev un savam kaķim vispiemērotāko režīmu un ik dienu novēro iespējamās izmaiņas kaķa ēšanas paradumos, lai labāk izprastu tā vispārējo veselību.

Iepazīsti mūsu produktu klāstu

Mixed Feeding Range