​PURINA® PRO PLAN® Canine FortiFlora® (probiotiska piedeva)

Unikāls probiotisks līdzeklis suņiem jebkurā vecumā — ir pierādīts, ka tas veicina zarnu trakta veselību un mikrofloras līdzsvaru.

Katra paciņa satur noteiktu probiotisko vielu daudzumu. Tas ir ļoti gards — vienkārši uzkaisi to suņa barībai vienu reizi dienā!

Kur pirkt

PURINA® PRO PLAN® Canine FortiFlora® sniedz uzturvērtības papildinājumu, ārstējot kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumus un šķidrus izkārnījumus, kas saistīti ar mikrofloras disbalansu.

Tas ir efektīvs suņiem ar šķidru vēdera izeju, kas saistīta ar stresu, antibiotiku lietošanu vai uztura maiņu. Tāpat tas ir efektīvs arī suņiem, kam pūšas vēders un ir nepienācīga vēdera izeja, kā arī suņiem ar kuņģa-zarnu trakta darbības traucējumiem, kas saistīti ar nelīdzsvarotu mikrofloru. Probiotikas līdzekli var izmantot arī garšas pastiprinātāju suņiem un kaķiem ar sliktu apetīti.

1

SF68

Satur dzīvotspējīgu probiotisko vielu mikrokapsulēto celmu garantēto līmeni (SF68) (5 x 108 KVV*/g). Mikrokapsulēšanas process uzlabo stabilitāti, garantējot noteiktu dzīvo labvēlīgo baktēriju daudzumu, kas nonāk kuņģa-zarnu traktā.

2

Probiotika

Ir pierādīts, ka šīs vielas veicina zarnu veselību un mikrofloras līdzsvaru. Satur pienskābes baktērijas Enteroccus faecium (SF 68) tādā daudzumā, kas kaķiem veicina zarnu veselību un mikrofloras līdzsvaru.

3

Imūnsistēma

Veicina spēcīgas imūnsistēmas attīstītību.

Ņem vērā, ka visas minētās norādes PURINA® PRO PLAN® lietošanai ir paredzētas, lai nodrošinātu sunim uzturvielu atbalstu, un barība neaizstāj atbilstošu medicīnisko aprūpi. Veterinārā uztura plāni ir jāīsteno veterinārārsta uzraudzībā.

Ir ieteicams ik dienu izbarot vienu paciņu PURINA® PRO PLAN® FortiFlora Canine, pārkaisot to suņa barībai, vismaz 30 dienas — pat tad, ja klīniskās pazīmes izzūd. To var lietot arī ilgtermiņā. Canine FortiFlora ir drošs lietošanai arī kucēniem un kucēm grūsnības un laktācijas periodā. Lai sasniegtu labākos rezultātus, atjaunojot zarnu darbību, kas traucēta antibiotiku lietošanas ietekmē, Canine FortiFlora ir jādod pirms ārstēšanas, ārstēšanas laikā un pēc ārstēšanas ar antibiotikām, taču ne tajā pašā diennakts laikā, kad tiek dotas antibiotikas.

Gaļa un dzīvnieku atvasinājumi, minerāli. Enterococcus faecium SF68®
Galvenie uzturvērtības dati*  
Enterococcus faecium SF68® Dzīvie mikrokapsulētie mikroorganismi Vismaz 1 x 108 CFU/g
Olbaltumvielas 54%
Tauki 19%
Kopšķiedras 1%
E vitamīns 7500 mg/kg
C vitamīns 1450 mg/kg
Selēns 1,2 mg/kg
Metabolizējamā enerģija (ME)1 3,9 kcal/g

*Galaprodukta tipiska analīze.

1 Aprēķināts, izmantojot modificētu Atvatera koeficientu.

​Kopīgot šo produktu

ShareEmailtwitterFB