PRO PLAN®

Atklājiet PRO PLAN suņu barības klāstu!

Katra PRO PLAN barība garantē 100% sunim nepieciešamo uzturvielu daudzumu.

Mēs uzskatām, ka uzturs ir ilgtermiņa veselības pamats un sākumpunkts lieliskai dzīvei.

Tāpēc PRO PLAN ir pārliecinoša izvēle tiem, kas vēlas sniegt saviem suņiem uzturu, kas balstīts jaunākajos zinātnes sasniegumos un vairāk nekā 90 gadu ilgā praksē pierādītos rezultātos.

Visi PRO PLAN produkti ir izstrādāti tā, lai maksimāli izmantotu augstas kvalitātes sastāvdaļas, nodrošinot efektīvu barības vielu uzsūkšanos un mērķtiecīgu ieguvumu katrā dzīves posmā – no imunitātes atbalsta kucēniem līdz kognitīvo spēju uzturēšanas vecākiem suņiem.

Mūsu optimizētais uzturs sniedz nozīmīgus ieguvumus veselībai, sekmējot ilgtermiņa labbūtību un saglabājot lielisko, jūsu suņu iecienīto garšu.

Mūsu uzturs dažādiem vecumposmiem.

PRO PLAN Puppy

Purina veterinārārstu un uztura speciālistu īpaši izstrādātais PRO PLAN barību klāsts kucēniem palīdz nodrošināt viņiem vislabāko iespējamo dzīves sākumu. Mūsu klāsts atbalsta kucēnu dabisko aizsargspēju ar jaunpienu, palīdzot viņiem ikdienas izaicinājumos.

PRO PLAN Adult

Mūsu sausā barība pieaugušiem suņiem satur augstas kvalitātes sastāvdaļas un būtiskās uzturvielas, kas palīdz uzturēt locītavu veselību aktīvam dzīvesveidam, apmatojuma spīdumu un nodrošina zobu kopšanu.

PRO PLAN Senior

Suņiem kļūstot vecākiem, var būt lietderīgi tos barot ar īpaši izstrādātu uzturu. PRO PLAN ar ekskluzīvu uzturvielu maisījumu palīdz jūsu sunim saglabāt dzīvesprieku un modrību, uzlabojot prāta asumu un atsaucību.

Zinātnes spēka izmantošana

Jūs kā saimnieks esat vissvarīgākais sava suņa labbūtības veicinātājs, tāpēc esam apņēmušies dalīties ar jums ar visu savu pieredzi uztura un mājdzīvnieku kopšanas jomā.

Mēs cītīgi strādājam, lai izprastu mājdzīvnieku veselības problēmas, kas jums ir vissvarīgākās, tāpēc mūsu pētījumi ir vērsti uz tām jomām, kas visvairāk ietekmē suņu un viņu saimnieku dzīvi.

Vairāk par PRO PLAN vietnē proplan.lv šeit.

Mūsu produktus var iegādāties E-EUGESTA.LV