Pro Plan®

Sunim augot, attīstoties un novecojot, viņa organisms piedzīvo daudzas pārmaiņas. Tāpēc suņu barība jāizstrādā, rēķinoties ar šīm pārmaiņām. Šī iemesla dēļ PRO PLAN® uztura speciālisti ir izstrādājuši trīs inovatīvus barības produktus atbilstoši trim galvenajiem suņa dzīves vecumposmiem: kucēns, pieaudzis suns un novecojošs suns. Katrs no šiem produktiem ir gadiem ilgu pētījumu un desmitgadēm ilgi uzkrātas pieredzes un ekspertīzes rezultāts, un ir izstrādāts, lai apmierinātu tava suņa individuālās vajadzības, lai kādā vecumā viņš būtu.

PRO PLAN® Puppy barība kucēniem ar OPTI START® kompleksu satur pirmpienu. Tāpat kā mātes pirmais piens, šis komplekss satur dabiskas antivielas. Zinātniski pierādīts*, ka šis komplekss uzlabo kucēna imūnsistēmu un stiprina mātes sniegto dabisko aizsardzību. Šī barība arī uztur pareizu līdzsvaru starp lietderīgajām un nelietderīgajām baktērijām kucēna zarnās, tā veicinot uzturvielu uzsūkšanos un mazinot infekciju risku.

PRO PLAN® Adult barība pieaugušiem suņiem ar uzturvielu kompleksu PRO BIFIDUS satur prebiotikas. Zinātniski pierādīts**, ka šis komplekss palielina bifidobaktēriju daudzumu zarnās labākai zarnu mikroflorai.

PRO PLAN® Senior 7+ barība novecojošiem suņiem satur ekskluzīvu uzturvielu kompleksu ANTI AGE™. Zinātniski pierādīts***, ka tas labvēlīgi ietekmē modrību un garīgo aktivitāti. Tavs suns ātrāk un atsaucīgāk reaģēs uz vides kairinājumiem, tev būs vieglāk pievērst un noturēt viņa uzmanību un tādējādi saikne starp jums kļūs vēl stiprāka.

Ar PRO PLAN® barību tu vari būt pārliecināts, ka esi darījis vislabāko sava suņa veselībai un labsajūtai.

 

Tas ir tavs solījums. Tā ir mūsu apņemšanās.

Tas ir PRO PLAN®

* Ishikawa H, Tabuchi H and Ohashi E (1998), Changes in the Serum immunoglobulin concentrations in puppies. J Vet Med Japan 51: 801 – 805.
** Middelbos et al., 2007. J. Anim. Sci. 85:3033-3044
*** Pan et al Dietary supplementation with medium-chain TAG has long-lasting cognition-enhancing effects in aged dogs. Brit J of Nutr.