PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS Feline OM St/Ox Obesity Management (sausā barība)

Zinātniski izstrādāta pilnvērtīga sausā barība, kas palīdzēs pieaugušiem kaķiem sasniegt un saglabāt optimālu ķermeņa svaru.

Lai veicinātu vienmērīgu svara zudumu, vienlaikus saglabājot muskuļu masu, šī klīniski pierādītā barība satur mazu tauku un kaloriju daudzumu, vienlaikus saglabājot augstu olbaltumvielu līmeni. Tā satur arī daudz dabīgo šķiedrvielu, lai kaķis justos paēdis un apmierināts.

Kur pirkt

Šī barība ar lieliskām garšas īpašībām ir izstrādāta, lai veicinātu svara zudumu. To var lietot arī ilgtermiņā, lai palīdzētu kaķim saglabāt veselīgu ķermeņa svaru. Šī barība nav piemērota kaķiem, kuriem nepieciešams uzņemt lielāku kaloriju daudzumu, piemēram, grūsnām kaķenēm un augošiem kaķēniem.

1

Augsts olbaltumvielu saturs

Augsts olbaltumvielu līmenis, lai veicinātu ķermeņa tauku zudumu, vienlaikus saglabājot muskuļu masu.

2

Maz kaloriju

Barība ar zemu kaloriju daudzumu, lai palīdzētu zaudēt svaru.

3

Drošs urīnizvadceļiem/drošs urīnizvadceļu veselībai

Palīdz novērst struvīta un oksalāta urīnizvadkanāla akmeņu veidošanos, kas ir biežāk sastopama kaķiem ar lieko svaru.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka visas PURINA® PRO PLAN® VETERINĀRO BARĪBU norādes ir paredzētas tam, lai nodrošinātu kaķim nepieciešamo uzturu, un tās neaizstāj atbilstošu medicīnisko aprūpi. Veterinārā uztura plāni ir jāīsteno veterinārārsta uzraudzībā.

Pieaudzis

Ķermeņa svars (kg) Svara zaudēšanai pieaugušiem dzīvniekiem     Svara saglabāšanai paaugušiem dzīvniekiem    
  Tikai sausā barība Barība paciņā kombinēta ar sauso barību   Tikai sausā barība Barība paciņā kombinēta ar sauso barību  
  g/diena Paciņa/diena g/diena g/diena Paciņa/diena g/diena
5 95 3 20 115 3 25
6 125 3 35 155 3 40
8 155 3 65 195 3 55

Pirms lietošanas vai pirms lietošanas ilguma pagarināšanas ir ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. Vienmēr ir jābūt pieejamam ūdenim. Ir pieejama arī konservētā barība. Pārmērīgas ķermeņa masas samazināšanai var izmantot jauktās barošanas vadlīnijas.

Ieteicamā barības dienas deva svara samazināšanai aprēķināta, balstoties uz kaķa pašreizējo svaru, vidējo nepieciešamo kaloriju skaitu un vēlamo drošo svara zudumu, kas ir 1 % ķermeņa masas nedēļā. Ikdienā uzņemamais uztura daudzums ir jānosaka atbilstoši atbildes reakcijai un parasti jāpārskata ik pēc 4 nedēļām.

PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS OM St/Ox Obesity Management™ ir jālieto tik ilgi, līdz tiek sasniegts vēlamais svars. Feline OM St/Ox Obesity Management var ilgstoši dot kaķiem ar tendenci pieņemties svarā, dozējot barību tādā daudzumā, kas paredzēts svara saglabāšanai.

kukurūzas lipekļa milti, kviešu lipekļa milti, sojas milti, dehidrēti mājputnu proteīni, kviešu milti, zirņu šķiedra, sagremots produkts, minerāli, dzīvnieku tauki, zivju eļļa, raugs.

​FELINE OM St/Ox OBESITY MANAGEMENT 

Galvenie uzturvērtības dati* Sausā barība
Mitrums 6,5%
Olbaltumvielas 48%
Tauki 8%
- Omega 6 taukskābes 1,29%
- Omega 3 taukskābes 0,39%
Ogļhidrāti 22%
Jēlšķiedra 7,5%
Taurīns 1500 mg/kg
E vitamīns 550 mg/kg
Metabolizējamā enerģija (ME)1 3,1 kcal/g

*Galaprodukta tipiska analīze.

1 Aprēķināts, izmantojot modificētu Atvatera koeficientu.

​Kopīgot šo produktu

ShareEmailtwitterFB