Rotaļas ar tavu novecojošo kaķi

Rotaļas ir tikpat nozīmīgas jūsu novecojošajam kaķim kā jebkura vecuma kaķiem.
Lasīt vairāk

Viss par tualetes kastes apmācību tavam jaunajam kaķēnam

Tualetes apmācība kaķēnam nav tāda pati kā sunim. Tev nebūs jāmāca savam kaķim, ko darīt ar tualetes kasti, jo kaķēniem dabīgi patīk nokārtoties smiltīs.
Lasīt vairāk

Viss par tava iekštelpās dzīvojošā kaķa aprūpi

Tavs kaķis varbūt ļoti patīk dzīve iekštelpās – mājās tas jūtas drošs un mierīgs. Tomēr kaķa iekštelpu ieradumi var ietekmēt tā veselību.
Lasīt vairāk

Vai tavam kaķim ir jutīgs gremošanas trakts vai piemīt pārmērīgs izvēlīgums?

Dažiem kaķiem ir jutīga gremošanas sistēma vai piemīt pārmērīgs pārtikas izvēlīgums. Tie var ciest no gremošanas traucējumiem vai šķidriem izkārnījumiem, ko var pamanīt arī pēc izteiktās izkārnījumu smakas.
Lasīt vairāk

Viss par tava kaķa apmatojuma aprūpi

Tava kaķa āda un apmatojums ir tā ķermeņa pirmā aizsardzības līnija, un ir svarīgi to uzturēt veselīgā stāvoklī. Dažiem kaķiem ir jutīga āda, kas var likt tiem justies nepatīkami un ietekmēt arī apmatojuma izskatu.
Lasīt vairāk

Kādas ir tava pieaugušā kaķa uztura vajadzības?

Tava kaķa dzīves laikā tā uztura vajadzības mainās. 12 mēnešu vecumā kaķis ir pilnībā pieaudzis un var gūt labumu no kvalitatīva uztura, kas atbalstītu tā veselību un labsajūtu ilgtermiņā.
Lasīt vairāk

Viss par tava sterilizētā vai kastrētā kaķa aprūpi

Lai gan sterilizācija var palielināt tava kaķa dzīves ilgumu un novērst nevēlamu uzvedību, tā var izraisīt arī virsnormas svara pieaugumu un biežākas urīnceļu veselības problēmas.
Lasīt vairāk

Budžets kaķēna uzturēšanai

Lai arī parasti kaķi izmaksā mazāk nekā suņi, tik un tā ir jārēķinās ar mēneša izmaksām un sākotnējām izmaksām, pieņemot kaķēnu.

Lasīt vairāk

Meinkūns

Nav brīnums, ka šīs fascinējošās, skaistās un lieliskās šķirnes kaķis, ko reizēm sauc par 'maigo milzi', attēlots Purina ONE zīmola komunikācijā.
Lasīt vairāk

Vai istabas kaķi ir laimīgāki nekā āra kaķi?

Kaķi var pielāgoties laimīgai dzīvei iekštelpās, ja vien tiek apmierinātas īpašās vajadzības, kas raksturīgas šim dzīvesveidam.
Lasīt vairāk

Kaķu "valoda" – ausis

Izslietas, nolaistas vai sāniski pagrieztas kaķa ausis daudz pasaka par tā emocijām. Atklāj, kā nolasīt kaķa emocijas, un iemācies ar viņu sarunāties!
Lasīt vairāk

Rotaļas ar kaķi svara kontrolei

Vai kaķis pēdējā laikā kļuvis apaļāks? Vai uztraucies, ka tas nav pietiekami aktīvs? Lūk, mūsu ceļvedis noderīgām rotaļām, kas palīdzēs uzturēt kaķi labā formā.
Lasīt vairāk

Zarnu trakts – kaķa veselības ķīla

Jaunākie pētījumi pierāda, ka zarnu trakta veselības uzturēšanai ir izšķiroša nozīme kopējās veselības nodrošināšanā. Zarnas kopā ar kuņģi ir pirmā iekšējā barjera pret barībā esošajiem patogēniem (vīrusiem un baktērijām).
Lasīt vairāk

Kā izvēlēties veselīgu kaķēnu?

Tu pieņēmi lēmumu ievest savās mājās kaķēnu? Lieliski jaunumi! Taču, pirms steidzies uz dzīvnieku patversmi, ievēro dažus padomus, lai tavs topošais mājdzīvnieks būtu veselīgs.
Lasīt vairāk

Vai kaķis izvēlas saimnieku?

Tu lēmumu esi pieņēmis, bet ko par to domā kaķis? Jūsu attiecības balstās uz savstarpējiem lēmumiem, bet kā noteikt, vai kaķis ir apmierināts?
Lasīt vairāk

Kā parūpēties par kaķa gremošanas sistēmu?

Lasi tālāk un uzzini, kā parūpēties par sava kaķa zarnu trakta veselību.
Lasīt vairāk

Kuras rotaļlietas ir piemērotākās kaķim?

Ja vēlies uzzināt, kā izklaidēt kaķi savas prombūtnes laikā, vai arī gribi zināt, kādas rotaļas jūs varat spēlēt kopā, piedāvājam idejas kaķu rotaļlietu izvēlē.
Lasīt vairāk